Володимир-Волинський район, Волинська область

Програма соціально-економічного розвитку

Програма економічного і соціального розвитку на 2016 – 2017 роки (далі – Програма) розроблена виконавчим комітетом Зимнівської сільської ради з метою розвитку сільської ради та поліпшення рівня життя населення громади.
         Законодавчим підґрунтям для розроблення Програми є Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
         Програма ґрунтується на аналізі соціально-економічної ситуації, що склалась, враховує основні напрямки бюджетної політики.
          У Програмі визначено цілі економічного і соціального розвитку Зимнівської сільської ради у 2016-2017 роках , яка спрямована на закріплення високої соціальної ефективності економічного зростання, створення нових робочих місць, залучення інвестицій.

Завантажити прогораму економічного і соціального розвитку на 2016 – 2017 роки