Програма соціально - економічного розвитку Зимнівської сільської ради на 2018 – 2019 роки

Програма економічного і соціального розвитку на 2018 – 2019 роки (далі – Програма) розроблена виконавчим комітетом Зимнівської сільської ради з метою розвитку сільської ради та поліпшення рівня життя населення громади.

Законодавчим підґрунтям для розроблення Програми є Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Програма ґрунтується на аналізі соціально-економічної ситуації, що склалась, враховує основні напрямки бюджетної політики.

У Програмі визначено цілі економічного і соціального розвитку Зимнівської сільської ради у 2018-2019 роках , яка спрямована на закріплення високої соціальної ефективності економічного зростання, створення нових робочих місць, залучення інвестицій.

Переглянути програму соціально-економічного розвитку Зимнівської сільської ради на 2018-2019 роки