УВАГА! ТИМЧАСОВО ПРИПИНЯТЬ ГАЗОПОСТАЧАННЯ В С.ПОНИЧІВ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

ТИМЧАСОВО ПРИПИНЯТЬ ГАЗОПОСТАЧАННЯ В С.ПОНИЧІВ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ Із 09 липня до 13 липня 2018 року не буде газопостачання в с. Поничів Володимир-Волинського району. ПАТ «Волиньгаз» повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт, пов'язаних із обстеженням газопроводів і задля виявлення витоків газу 09 липня з 08:00 до 09:00 год 13 липня 2018 року буде тимчасово припинена подача газу в с. Поничів Володимир-Волинського району.

09:35 05.07.2018

Тренінг на тему: «Залучення додаткових ресурсів для розвитку громади».

04 липня 2018 року на 15.00 год. Володимир – Волинський міськрайонний центр зайнятості за участі ВО ГМО «Волинський інститут розвитку та підтримки громадських ініціатив» у приміщенні Зимнівської сільської ради проведуть тренінг на тему: «Залучення додаткових ресурсів для розвитку громади».

13:18 02.07.2018

Увага! Зміни рахунку щодо сплати земельного податку та орендної плати!

Зимнівська сільська рада просить землекористувачів, власників та орендарів земельних ділянок сплатити земельний податок та орендну плату за орендовані земельні ділянки. Оплату можна провести в банку за такими рахунками після 1 липня:

15:41 27.06.2018