Володимир-Волинський район, Волинська область

Сторінка на стадії наповнення.

У Зимнівській ОТГ одразу відкрили три дитячі майданчики та один комп’ютерний клас

Дата створення: 09:23 18.04.2018

У селах Горичів, Поничів та Руснів Зимнівської ОТГ відкрили дитячі ігрові майданчики. А для школи в селі Селець презентували комп’ютерний клас.

Юнаки ФК Зимне зайняли третє місце у турнірі з міні-футболу у с. Соснина

Дата створення: 11:53 12.04.2018

Після тренуваннь та змагань у спортзалах сьогодні перші ігри на траві, і досить таки не погано!!! У селі Соснина Іваничівського району сьогодні відбувся уже третій турнір з міні-футболу, який зазвичай відбувається на другий день Великодня.  Серед п'яти команд чоловіків наші юнаки з Зимна посіли третє місце. Дякуємо за запрошення на турнір Саша Чипинюк, та за допомогу в доїзді Евгений Шелепина та Александр Тищенко.

Хобултівська сільська рада приняла рішення про згоду на приєднання до Зимнівської ОТГ

Дата створення: 11:44 12.04.2018

Сьогодні відбулась 25 сесії VII скликання Хобултівської сільської ради на якій було прийнято рішення про надання згоди на добровільне приєднання до Зимнівська Об'єднана Територіальна Громада

Всеукраїнська соціально-екологічна акція«Зробимо Україну чистою разом»

Дата створення: 11:07 12.04.2018

11 квітня учні 8-11-х класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Льотниче взяли участь у  щорічній всеукраїнській соціально-екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом». Участь в заході взяли також працівники сільської ради на чолі з старостою Подзизей Т.Я.