Інформація про особливості обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних осіб

Володимир-Волинська ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області інформує про особливості обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних осіб

11:23 13.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ! 11 липня 2018 року відбудеться виїзний прийом громадян Зимнівським сільським головою Католиком В.А.

11 липня 2018 року відбудеться виїзний прийом громадян Зимнівським сільським головою Католиком В.А. у селі Шистів о 14.00 - 15.00 год. в приміщенні Будинку Культури, у селі Горичів о 15.00 - 16.00 год. в приміщенні ФАПу, у селі Фалемичі о 16.00 - 17.00 год. в приміщенні ФАПу.

13:41 10.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ!10 липня буде припинено газопостачання у с.Зимне

Володимир-Волинське відділення ПАТ «Волиньгаз» інформує, що у зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт на газопроводах середнього тиску буде припинено газопостачання села Зимне Володимир-Волинського району 10 липня з 09 год. Керуючись «Кодексом газорозподільКеруючись «Кодексом газорозподільихмереж» згідно пункту 8 глави7 розділ VI. Для проведення пуску газу необхідна присутність споживачів. Дякуємо за розуміння!

11:44 09.07.2018

4 липня в приміщенні Будинку Культури с.Зимне відбувся тренінг на тему: «Залучення додаткових ресурсів для розвитку громади»

4 липня у приміщенні Будинку Культури села Зимне, відбувся тренінг на тему: «Залучення додаткових ресурсів для розвитку громади», за сприяння Володимир-Волинського міськрайонний центру зайнятості за участі ВО ГМО «Волинський інститут розвитку та підтримки громадських ініціатив».

16:46 05.07.2018