ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ У ЗИМНІВСЬКІЙ ОТГ!

Щороку 23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора України. Сьогодні у ці буремні часи державна символіка набула особливого значення. Це святиня всіх національно свідомих українців. Тому громада Зимнівької ОТГ зібралась для урочистого підняття прапора. Зі словами привітання виступив заступник сільського голови Василь Поліщук.

10:52 23.08.2018

ОГОЛОШЕННЯ! 22 серпня 2018 року відбудеться виїзний прийом громадян Секретарем Зимнівської сільської ради Вишняк Л.С.

ОГОЛОШЕННЯ! 22.08.2018 року відбудеться виїзний прийом громадян з особистих питань секретарем сільської ради Вишняк Л.С. у наступних населених пунктах громади: с. Житані 10.00. - 11.00 год – приміщення клубу с. Нехвороща - 11.00 - 12.00 год - приміщення клубу.

15:19 20.08.2018

У с. Горичів уже до кінця цього року буде відремонтовано приміщення клубу.

У с.Горичів здійснюється капітальний ремонт приміщення клубу, яке протягом останніх років не використовувалось та знаходилось у непридатному стані. Уже до кінця цього року місцеві мешканці матимуть відремонтоване приміщення, де будуть проводитись різні культурні заходи.

09:29 14.08.2018

“Інститут викривачів - важливий запобіжник виникнення та поширення корупції в суспільстві”

На виконання Антикорупційної програми Міністерства юстиції України на 2018-2020 роки надаємо інформацію Головного територіального управління юстиції у Волинській області на тему:

14:33 17.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ! 18 липня 2018 року відбудеться виїзний прийом громадян Секретарем Зимнівської сільської ради Вишняк Л.С.

ОГОЛОШЕННЯ! 18 липня 2018 року відбудеться виїзний прийом громадян Секретарем Зимнівської сільської ради Вишняк Л.С.  у селі Бубнів о 10.00 - 11.00 год. в адміприміщенні сільської ради, у селі Руснів о 11.00 - 12.00 год. в приміщенні ФАПу.

16:03 16.07.2018