ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД

Дата: 06.02.2018 17:02

Фото без описуВітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та ІІ етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН - учнів ООЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей" с. Зимне та ЗОШ І-ІІ ст. с.Хмелівка
Переможці ІІІ етапу олімпіад:
ІІ місце, математика – Білохвіст Аліна Петрівна, учениця 7-А класу, вчителі: Кротач Галина Петрівна, Матвіюк Юрій Володимирович.
ІІ місце, екологія – Мельничук Аліна Володимирівна, учениця 11-А класу ООЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей" с. Зимне, вчитель Подзізей Борис Анатолійович.
ІІ місце, екологія – Лавринюк Катерина Володимирівна, учениця 11-А класу, вчитель Подзізей Борис Анатолійович.
ІІІ місце, трудове навчання – Мазур Євген Юрійович, учень 9-В класу, вчитель Бобко Олександр Михайлович.
ІІІ місце, українська мова – Козун Ірина, учениця 11-А, класу вчитель Дружук Світлана Володимирівна.
ІІІ місце, історія – Головенко Діана Володимирівна, учениця 11-Б класу, вчитель Жаловага Валентин Миколайович.

ІІІ місце, історія - Цизь Сергій Євгенович, учень 9 класу ЗОШ І-ІІ ст. с.Хмелівка, вчитель Цизь Євген Євгенович.
ІІІ місце, біологія – Мельничук Аліна Володимирівна, учениця 11-А класу, вчитель Подзізей Борис Анатолійович.
ІІІ місце, біологія – Васейко Тетяна Миколаївна, учениця 8-А класу, вчитель Подзізей Борис Анатолійович.

ІІІ місце, георгафія Мамай Констянтин Дмитрович, учень 8 класу ЗОШ І-ІІ ст. с.Хмелівка, вчитель Литвинчук Сергій Андрійович

ІІІ місце на ІV Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів - Козун Ірина, учениця 11-А класу, вчитель Жаловага Галина Володимирівна

Переможці ІІ обласного етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт:
І місце - Охрімчук Ольга, учениця 10-А класу (тема «Частоти генів забарвлення та довжини шерсті Felis catus популяції м. Володимира-Волинського та околиць», керівник Подзізей Б. А.)

ІІ місце - Лавринюк Катерина, учениця 11-А класу (тема «Екологічна характеристика та созологічний стан ценопопуляції Dactylorhiza incarnata в межах с. Зимне Володимир-Волинського району», керівник Подзізей Б. А.)
ІІ місце - Мігун Тетяна, учениця 9-А класу (тема «Художньо-технологічні особливості створення векторної анімації», керівник Гудим О. Б.)

ІІІ місце - Козун Ірина, учениця 11-А класу (тема «Особливості говірки мешканців с. Зимне Володимир-Волинського району», керівник Дружук С. В.)
ІІІ місце - Мельничук Аліна, учениця 11-А класу (тема «Сучасний стан деревних насаджень парку «Слов’янський» м. Володимира-Волинського», керівник Подзізей Б. А.)
Обласний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - ІІІ місце - Білохвіст Аліна Петрівна, учениця 7 класу ООЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей" с. Зимне, вчитель Дружук Світлана Володимирівна.
Обласний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – І місце - Васейко Тетяна Миколаївна, учениця 8 класу ООЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» с. Зимне вчитель Синчук Галина Яківна