Всесвітній День людей з особливими потребами

Дата: 04.12.2018 16:30

Зимнівська сільська рада 3 грудня відзначила Всесвітній День людей з особливими потребами. В приміщенні районного будинку культури відбувся захід «Повір у себе». На святі були присутні діти з обмеженими можливостями, та їхні батьки. Ведучі свята запропонували дітям прийняти участь у різноманітних конкурсах, іграх. На діток чекали герої з мультиплікаційних фільмів. Доповнили свято виступи вокальних груп. Не кожному під силу справитись з життєвими негараздами, труднощами, але не батькам дітей, з особливими потребами. Вони з величезною вірою та незламним духом підтримують своїх дітей, вірять в них та радіють їхнім маленьким перемогам. Приємно бачити і відчувати радість дітей, їх захоплення від побаченого та почутого. Після закінчення свята на усіх діток з обмеженими можливостями чекали приємні подарунки.