До уваги громадян Зимнівської сільської ради

Дата: 06.11.2018 16:08

До уваги громадян Зимнівської сільської ради

Контакт зелених насаджень з електропроводами повітряних ліній може призвести до загибелі людей під цими деревами в сиру погоду, або виникнення пожежі в літню пору. Згідно аналізу причин аварійних відключень електромереж, кожне третє відключення стається внаслідок падіння дерев або наближення гілок до електропроводів. Для запобігання виникнення нещасних випадків серед населення, нагального вирішення потребує питання розчистки трас повітряних ліній електропередач.

Згідно чинного законодавства, а саме :ст.. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» утримання  зелених насаджень, в тому числі і в охоронних  зонах повітряних ліній. Повинні здійснювати власники зелених насаджень.

Згідно «Правил утримання зелених насаджень міст та інших населених пунктів України» відповідальність за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними покладається на  власників присадибних та прилеглих ділянок.

Таким чином в містах і населених пунктах у кожного дерева є господар, який повинен видаляти сухостійні дерева, вирізувати сухі й поламані  гілки, забезпечити не наближення гілок дерев на недопустиму відстань до електропроводів.

Обов’язок Володимир - Волинської філії ПрАТ «Волиньобленерго» :

• відключити повітряні лінії для безпечного проведення робіт з зеленими насадженнями, згідно із заявками їх власників
  • відключити від електромережі абонентів, що не утримують належні їм зелені насадження відповідно вимог чинного законодавства