З Днем Молоді!

Дата: 24.06.2018 12:14

Шановна молодь Зимнівської громади!
Щиро вітаю вас із прекрасним святом юності - Днем молоді!
Молодість — світанок життя, коли ти сповнений енергії, мрій та рішучості, коли немає у світі такого океану, який не зміг би ти перейти.
Ваше сьогодення — лише початок життєвого шляху, коли душу та серце переповнює романтика, рішучість та цілеспрямованість. Сучасне покоління юнаків та дівчат — це творці потенціалу та авторитету нашої країни. У цей святковий день хочу побажати кожному, хто тільки-но розпочинає свій дорослий шлях у життя: завзято втілювати свої мрії та захоплення, завжди дивитись на життя з оптимізмом, старанно навчатися та чесно працювати.

Сьогодні наша країна потребує вашої допомоги - талановитих, креативних, задля побудови мирного успішного та щасливого українського майбутнього.

Дуже приємно, що наша молодь бере активну участь у громадському та політичному житті.
Від щирого серця вітаю вас та бажаю не змарнувати найкращі роки, прожити їх з користю для себе, своїх близьких, своєї країни. Здоров’я, успіхів та оптимізму! Впевнений, що усі ваші починання будуть вдалими.

З повагою,

Сільський голова                                                   В.Католик