ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА ПРИ СІЛЬСЬКОМУ ГОЛОВІ 29.05.2018 РОКУ

Дата: 30.05.2018 10:52

Нарада при сільському голові Католику В.А. від 29.05.2018 року

На щотижневій нараді при сільському голові Католику В.А. та за участю старост, керівників відділів та спеціалістів, яка відбулась 29.05.2018 року, обговорювались питання щодо обслуговування доріг місцевого значення; прориву системи водопостачання; ремонту доріг; організацію тендерів щодо харчування школярів; здачу в експлуатацію об’єктів, щодо яких здійснювались реконструкція, капітальні ремонти.

Також сільський голова Католик В.А. наголосив, про необхідність контролю за працівниками бібліотеки с.Льотниче та про контроль Центром культури та дозвілля за клубами; про повідомлення власників, орендарів та землекористувачів земельних ділянок про дотримання меж захисних смуг біля доріг; про ремонт мостів, зокрема на дорозі до с.Селець та у с.Житані; про заміну 4 стовпів ліній електропередач по вул. Прикордонників у с.Зимне.

Заступник сільського голови повідомив про обслуговування та поточний дрібний ремонт доріг місцевого значення службою автомобільних доріг.

Керуюча справами доповіла про необхідність заслуховування та інформування населення про стан дотримання законності та правопорядку на території сільської ради.

Архітектор  відділу містобудування, соціально-економічного розвитку та інвестицій розповіла  про технічний нагляд за роботами у котельні школи с.Бубнів та про виготовлення сертифікатів для здачі об’єктів у експлуатацію.

Спеціаліст  відділу містобудування, соціально-економічного розвитку та інвестицій розповіла  про проекти на обласний конкурс місцевих ініціатив.

В ході наради вирішено погодити графік виїзних прийомів дільничним поліцейським у центрах старостинських округів; заслухати на засіданні виконавчого комітету звіт дільничного поліцейського про стан дотримання законності та правопорядку на території сільської ради; уточнити пропозиції на фонд І.Палиці, зокрема щодо створення бібліомостів у с.Хмелівка, с.Селець та с.Бубнів.

Крім того, на нараді розглядались інші питання життєзабезпечення сільської ради: зокрема, про залучення робочої групи до виконання робіт у школах, дитячих садках, на проривах системи водопостачання; про початок будівництва спортивного майданчика у с.Льотниче; про встановлення дитячого майданчика біля школи у с.Зимне; про контроль старост на місцях за роботою шкіл та дитячих садочків.

За результатами проведеної наради було надано інші окремі доручення працівникам та визначено терміни їх виконання.