Володимир-Волинський район, Волинська область

Спорт - запорука здоров'я

Розвиток спорту – це запорука виховання здорової нації – майбутнього України. Сучасне футбольне поле – це і пропаганда здорового способу  життя, боротьба з комп’ютерною залежністю, і, насамперед, це – вигідні інвестиції у майбутнє України.

З 23.05.1018 р. у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» с.Льотниче розпочалися роботи з будівництва спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям. Виділенню коштів сприяв  народний депутат України ВО «Батьківщина» Крулько Іван Іванович.  Загальна вартість будівництва 1499,0 тис.грн. З державного бюджету уже надійшло 749,5 тис.грн, місцевий бюджет виділив 200 тис.грн., решту коштів надійде по завершенні будівництва.

Дирекція, педагогічний, учнівський та батьківський колективи висловлюють щиру подяку Крульку І.І., голові Зимнівської ОТГ Католику В.А.. Бажають здоров'я, злагоди, достатку.