У Зимнівській ОТГ відбулися випускні ранки у дитячих садочках!

Дата: 04.06.2018 11:43

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

Розпочалися випускні з урочистого входу маленьких випускників. Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки. Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету. Ще дошкільнятам вручали дипломи про закінчення дошкільного закладу.

Також на святі був присутній сільський голова Католик В.А., який вручив дітям подарунки для дитячого садка.

Пройде час, а в  малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Ото ж бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою та оберегом.

Випускний у ДНЗ с.Зимне

Випускний у ДНЗ с.Бубнів