Семінар "Можливості працевлаштування для учасників АТО"

Дата: 31.05.2018 11:51

29 травня 2018 року у Центрі соціальної адаптації учасників АТО та їх сімей Зимнівської ОТГ за підтримки МФ "Відродження"  був проведений семінар: Можливості працевлаштування учасника АТО.

У семінарі взяли участь спеціалісти Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Світлана Старовойтова та провідний фахівець з профорієнтації Оксана Тихнюк ознайомили з послугами служби зайнятості та інноваційними технологіями в обслуговуванні її клієнтів. Також було розглянуто ситуацію на ринку праці , перспективи його розвитку.

Начальник відділу правової інформації та консультації місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Лесик проінформував про пільги та соціальні гарантії для учасників АТО та їх сімей. Він наголосив на тому, що послуги надаються установою безкоштовно і запросив звертатись для надання консультацій та вирішення питань , що виникають у сфері права.