Пролунав останній дзвоник у ООЗ НВК с. Зимне!

Дата: 26.05.2018 16:23

Пролунав останній дзвоник у ООЗ НВК с. Зимне. На свято останнього дзвоника завітало чимало гостей, батьків та усміхнених однадцятикласників - нині звук шкільного дзвінка востаннє пролунав для 8 випускників. Для багатьох учнів останній дзвоник – це весела звістка про канікули. А для випускників – хвилюючі миті. Традиційно на лінійці пролунав гімн України. Малеча привітала випускників із завершенням навчання у школі віршами. Свої побажання випускикам говорила їхня перша вчителька та класний керівник. Також надавалось слово батькам випускників, які проводжали своїх дітей у добру путь з короваєм. Згодом одинадцятикласники танцювали вальс зі своїми батьками та запустили в небо білі повітряні кульки. А після того, як пролунав останній дзвінок, школярі робили знімки на пам’ять зі своїми вчителями, друзями та рідними.