У Зимнівській ОТГ організували свято для переможців районних та обласних олімпіад

Дата: 16.05.2018 10:48

У Зимнівській ОТГ Володимир-Волинського району організували свято для переможців районних та обласних олімпіад.

Пристрої для роботи з комп’ютерами і накопичувачі пам’яті – флешки, за сприяння нардепа Ігоря Гузя передали учням ООЗ НВК «ЗОШ I-III cт. – ліцей» с. Зимне. Це стало можливим завдяки співпраці парламентаря із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом».

Сьогодні в освітньому закладі на шкільному святі у селі Зимне побували помічник народного депутата Андрій Бокоч, керівник Володимир-Волинського осередку УКРОПу Сергій Радкевич та голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик.

8 комплектів навушників і 16 флешок на 32 і 16 ГБ відтепер в активному користуванні учнів та вчителів ЗОШ, які стали переможцями районних та обласних олімпіад.