Вітаємо з Днем Народження голову Зимнівської об'єднаної територіальної громади Католика В'ячеслава Артуровича!

Дата: 29.04.2018 10:05

Шановний В'ячеслав Артурович!

Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Зимнівської  громади, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

Везіння і всього самого найкращого!

Колектив Зимнівської сільської ради!