ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА ПРИ СІЛЬСЬКОМУ ГОЛОВІ 10.04.2018 Р

Дата: 11.04.2018 10:30

Нарада при сільському голові Католику В.А. від 10.04.2018 року

На щотижневій нараді при сільському голові Католику В.А. за участю старост, керівників відділів та спеціалістів, яка відбулась 10.04.2018 року, обговорювались питання про захисні смуги біля доріг, оформлення документації щодо об’єктів, які підлягають здачі в експлуатацію, оплати за навчання дітей громади у міських школах та необхідність розробки інвестиційного паспорта громади.

В ході наради було вирішено організувати захід до Дня Перемоги 8 травня у селах громади та 9 травня в адміністративному центрі громади.

Також було розглянуто пропозиції сільського голови та старост щодо визначення та поділу об’єктів, які фінансуватимуться у 2018 році за рахунок надходжень з коштів фондів, державної субвенції, власних коштів, на умовах співфінансування.

Крім того, на нараді розглядались інші питання життєзабезпечення

сільської ради: зокрема, про контроль за працівниками  ФАПів і Будинків Культури у селах громади; про надання оренди земельної ділянки біля Цукрового заводу у м. Володимир-Волинський 0,51 га для комерції підприємцям; про надання земельної ділянки учасникам АТО у с. Бубнів; про ремонт дороги до с. Маркостав; про чистку системи опалення у школах громади.

За результатами проведеної наради було надано окремі доручення працівникам та визначено терміни їх виконання.