Володимир-Волинський район, Волинська область

Масляна! Весела!

Неможливо уявити завершення зими без традиційного масляного тижня. Він символізує прихід весни та пробудження природи. Тому Зимнівська громада теж відсвяткувала масляну святом «Зиму проводжай – весну красну зустрічай». Гості та мешканці переглянули театралізоване дійство, де Кікімора, Лісовик та Баба Яга викрали Весну. А щоб її повернути, усі присутні виконували різноманітні завдання. Цікавими та запальними були виступи фольклорних колективів БК с.Зимне.

Бажаючі мали можливість взяти участь у веселих іграх та конкурсах з поїдання вареників та млинців. А найкращою розвагою як для діток, так і для дорослих стало катання на санях.

У кінці свята всі присутні куштували коровай, пиріжки та понад двадцять видів млинців.

Дякуємо організаторам свята та всім, хто завітам до нас.