Володимир-Волинський район, Волинська область

Відбулась щотижнева нарада при сільському голові 27.02.2018 року

На щотижневій нараді при сільському голові Католику В.А. за участю старост, керівників відділів та спеціалістів, яка відбулась 27.02.2018 року, обговорювались питання про стан опалення у всіх установах сільської ради та заготівлю дров, забезпечення паливом шкільних автобусів. Також було детально розглянуто пропозиції Володимир-Волинського ТМО щодо здійснення організаційних заходів та визначення ФАПів для капітальних ремонтів, про фінансування створення амбулаторій в межах реалізації медичної реформи. Директор Зимнівського ВУЖКГ доповів про стан роботи підприємства, про заборгованість серед жителів за надані послуги, а також про укладення договорів на вивіз сміття з населенням та адміністративну відповідальність за відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичних осіб, юридичних осіб.

За результатами проведеної наради було надано окремі доручення працівникам.