"Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Зимнівської сільської ради"

Дата: 23.11.2017 14:00

1.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Зимнівська сільська рада Володимир-Волинського району Волинської області

2.

Підстава для проведення конкурсу

3

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, телефон відповідальної особи

20 грудня 2017 року о 11 год. 00 хв.;

Заступник сільського голови Поліщук В.В. , тел. (03342) 95-1-31

4

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173 "Питання надання послуг з вивезення побутових відходів" організатор конкурсу  встановлює наступні кваліфікаційні критерії:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

8

Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення

Багатоквартирні житлові будинки:
- загальна кількість будинків, у тому числі будинки з п'ятьма і більше поверхами із сміттєпроводам – 5 шт.;  - місцезнаходження будинків – с.Льотниче,

Одноквартирні житлові будинки:
- загальна кількість будинків  - 2096;

- місцезнаходження будинків:  с. Зимне – 297, с. Фалемичі – 99, с. Горичів – 61, с. Октавин – 1, с. Шистів – 57, с. Бубнів – 166, с.Маркостав – 56, с. Руснів – 102 , с. Черчичі – 69, с. Льотниче – 422,  с. Володимирівка – 125, с. Когильне – 100, с. Острівок – 223, с. Поничів – 80, с. Селець – 142, с. Марія Воля – 29, с. Чесний Хрест – 67.

Підприємства, установи та організації:
- загальна кількість: приватні організації – 8, бюджетні організації – 3,  релігійні організації – 3, інші громадські організації –  1.

9

Характеристика та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами

Станом на 01.11.2017 року для тимчасового розміщення відходів відведено спеціальний майданчик – с.Льотниче, Володимир-Волинський район, Волинської області.

Власного звалища чи полігону твердих побутових відходів Зимннівська сільська рада не має.

12

Проведення організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації  та внесення змін

Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз'ясненням щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу, який зобов'язаний надіслати йому протягом трьох робочих днів письмову відповідь.

13

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Особисто або поштою

До 17 грудня 2017 року.;

Заступнику сільського голови Поліщук В.В.

Тел. (03342) 95-1-31

Голова конкурсної комісії                           В.В. Поліщук