Учитель Зимнівської ОТГ - призер обласного етапу "Учитель року - 2018"

Дата: 13.02.2018 12:31

Нещодавно завершився другий (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018", у якому в номінаціі " Фізика" брала участь учитель Льотничівського НВК Ольга Григорівна Бабійчук. Серед 12 учасників, які змагалися у професійній майстерності, Ольга Григорівна виборола почесне третє місце. Попри те, що їі педагогічний стаж складає 28 років, Ольга Григорівна - надзвичайно енергійна, непосидюча жінка. Це педагог-новатор, людина, яка знаходиться у постійному творчому пошуку. Її люблять діти, шанують батьки, поважають колеги. Уміло поєднуючи із обов'язками педагога обов'язки заступника директора з навчально-методичної роботи, вона завжди готова прийти на допомогу, дати мудру пораду, підтримати кожного у хвилини радості чи смутку. Щиро зичимо Ользі Григорівні міцного здоров'я, творчого неспокою та нових звершень на професійній ниві.