Преосвященний Матфей відвідав громаду

Дата: 01.12.2017 12:16

Фото без опису26 листопада 2017 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Казанську парафію с. Бубнів Володимир-Волинського районного благочиння.
У цей день архієрей, на запрошення настоятеля храму прот. Василя Мавдрика, звершив водосвятний молебень та освятив на купольні хрести для нових куполів, які були під час ремонтних робіт замінені.
Під час богослужіння Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління районний благочинний прот. Юрій Зінчук, настоятель храму прот. Василь Мавдрик та запрошене духовенство.
Для жителів села ця подія стала справжнім святом, адже багато прихожан прийшло до храму щоб долучитись до молитви.
По завершенні освячення, Архіпастир звернувся до пастви зі словом настанови, у якому розповів про значення Хреста Господнього у житті християнина та подякував настоятелю храму та прихожанам за їхні труди для храму Божого.
В свою чергу от. Василь подякував архієрею та духовенству за молитву.
Дійство завершилось уставним многоліттям.