У Зимнівський ОТГ створено Молодіжний центр

Дата: 19.01.2018 11:04

На відкритті були присутні сільський голова В'ячеслав Католик, спеціаліст гуманітарного відділу Олена Гус, модератори методичного кабінету Зимнівської ОТГ, молодь громади.

Голова ГО "Зимне" Юлія Степанюк запевнила, що Молодіжний центр стане майданчиком для постійного професійного та творчого розвитку молоді. Метою діяльності Молодіжного Центру є сприяння соціалізації та самореалізації молоді, її інтелектуальному, моральному, духовному розвитку, реалізації творчого потенціалу та національно-патріотичному вихованню, популяризації здорового способу життя, працевлаштуванню та зайнятості у вільний час, молодіжному підприємництву, забезпеченню громадянської освіти молоді.

Відкриття Центру проводилося у формі свята "День знань+", під час якого було проінформовано про можливості Центру та його діяльність. Під час свята "День знань+" було проведено ряд мастер-класів, до яких долучилась молодь Зимнівської ОТГ.