До дня Зимнівської Об'єднананої Територіальної Громади провели змагання з армрестлінгу.

Дата: 06.11.2017 10:54

В нашій громаді є місце на будь який вид спорту, тож до дня Зимнівська Об'єднана Територіальна Громада провели змагання з армрестлінгу.
Участь у змаганнях взяли дівчата, юнаки до 18 років та чоловіки старші 18 років.
Серед дівчат призові місця поділили сестрички з села Руснів, третя Юля друге Марія та перше Василина Козловські.
Найбільше учасників було серед юнаків, але тут не було рівних Олександру Томчуку з села Хмелівки, який зайняв перше місце, друге місце у його односельчанина Сергія Юхна, а третє виборов Олександр Попик з Зимного.
У чоловіків перший став місцевий житель Дмитро Попик, другий також зимнівець Леонід Сівак, третє місце у Віктора Смичука з Володимира-Волинського.
Учасники отримали медалі та грамоти, які їм вручили голова громади В'ячеслав Католик та заступник голови Василь Поліщук.