До дня Зимнівської Об'єднананої Територіальної Громади провели змагання з армрестлінгу.

Дата: 06.11.2017 10:54

В нашій громаді є місце на будь який вид спорту, тож до дня Зимнівська Об'єднана Територіальна Громада провели змагання з армрестлінгу.
Участь у змаганнях взяли дівчата, юнаки до 18 років та чоловіки старші 18 років.
Серед дівчат призові місця поділили сестрички з села Руснів, третя Юля друге Марія та перше Василина Козловські.
Найбільше учасників було серед юнаків, але тут не було рівних Олександру Томчуку з села Хмелівки, який зайняв перше місце, друге місце у його односельчанина Сергія Юхна, а третє виборов Олександр Попик з Зимного.
У чоловіків перший став місцевий житель Дмитро Попик, другий також зимнівець Леонід Сівак, третє місце у Віктора Смичука з Володимира-Волинського.
Учасники отримали медалі та грамоти, які їм вручили голова громади В'ячеслав Католик та заступник голови Василь Поліщук.

Фото без опису Фото без описуФото без опису     Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису