Звіт про роботу відділу з питань земельних ресурсів та комунальної власності і охорони природного середовища виконавчого комітету Зимнівської сільської ради

Дата: 22.01.2018 08:23

Звіт про роботу  відділу з питань  земельних ресурсів та комунальної власності і охорони природного середовища виконавчого комітету   Зимнівської сільської  ради

Основними завданнями Відділу є:

- реалізація політики  сільської ради у сфері земельного законодавства на території   сільської ради, в межах визначених цим Положенням;

- забезпечення надходження коштів до  сільського бюджету за рахунок ефективного обліку, використання, продажу земель та права оренди на земельні ділянки , які знаходяться у комунальній власності Зимнівської сільської  ради;

- участь у розробленні та виконанні сільських програм в галузі земельних відносин ;

- організація роботи щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативних актів України;

- організація консультацій з громадськістю з питань, що належать до компетенції Відділу, та сприяння проведенню громадської експертизи їх діяльності.

Загальна площа території с/р 15652га та проживає 6200громадян.  До складу сільської ради входить 17 населених пунктів, а саме: Зимне: площа -340.10га,  населення - 929 чоловік, налічує - 286дворів; Горичів: площа - 186га, населення  - 216 чоловік, налічує -  62двори;Фалемичі: площа - 113,30га, населення - 225чоловік,  налічує  -93двори, Шистів: площа –84  населення 175грн ,налічує 67дворів,  Октавин площа - 2га, населення - не має;

Селець –             площа – 231 га, двори – 122, кількість населення  -  418   Чесний Хрест -  площа – 133 га, двори – 66, кількість населення  -  199   Марія Воля      - площа – 121 га двори – 25, кількість населення  -  79

Бубнів     -   площа – 208 га, двори – 164, кількість населення  -  572

Руснів    -    площа – 164 га, двори – 101, кількість населення  -  303

Черчичі  -   площа – 105 га, двори –   71,  кількість населення  -  156

Маркостав   -  площа – 55 га, двори –   56,  кількість населення  -  82

Льотниче площа 183,7га проживає 1291гр. 422дворів ,Острівок, Когильне площа 137.8га проживає 302грн. 99дворів, Поничів площа131,3га проживає 248гр.,79дворів, Володимирівка площа 106.7га проживає 326гр, 123двори

Земля -найбільше наше багатство. Левова  частина власних доходів сільської ради це доходи від сплати земельного податку, орендної плати за землю  та єдиного податку платників четвертої групи платників податку.

Загальна площа земель сільської ради  15652  га в тому числі загальна площа сільськогосподарських земель  11824 з них землі сільськогосподарського призначення державної власності 5719га з них 3499га в оренді  .    Із земель сільськогосподарського призначення 9767га перебувають у власності фізичних осіб,.

На території сільської ради зареєстровано всього 143 договори оренди земельних ділянок  сільськогосподарського призначення та   водного фонду.  Орендна плата становить не менше 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.   У 2017році до сільської ради з земельних питань було 166 звернень по яких було прийнято відповідні рішення з них 36 рішень – затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність та оренду, 30- про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, 37- про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок , 33- про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, 5- про припинення права користування , 5- про внесення змін до рішень, складено 4  акти по вирішенню межових спорів., зареєстровано два договори оренди на землі сільськогосподарського призначення. Спеціалістами Віддлу проводиться  інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та  виявлено ряд порушень, а саме  використання земель сільськогосподарського призначення без договорів оренди- фермерським господарством «Західний Буг» обробляється 25,86га (паї громадян),  Оніщук А.В.-15,87га (паї громадян),  СобчукА.А. – 18га  (паї громадян) про що складені протоколи та проведена роз’яснювальна робота з порушниками . На даний час ведеться робота по реєстрації договорів оренди з громадянами.

Також виявлено ряд порушень в використанні земельних ділянок під  господарськими  дворами в с. Бубнів. Активно оформляються документи по Льотниче.