Зимнівська сільська об’єднана територіальна громада
Володимир-Волинський район, Волинська область

Сторінка на стадії наповнення.

18 квітня відбувся огляд художньої самодіяльності "Дивосвіт дитячих талантів" опорного закладу с. Зимне.

Дата створення: 09:00 19.04.2018

18 квітня в ООЗ НВК «ЗОШ I-III cт. – ліцей» с. Зимне відбувся звіт художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів». Розпочали це дійство учні Зимненської та Бубнівської шкіл, які організували флешмоб. Концертну програму відкрив хор молодших класів «ДоМіСолька» та хор духовної та патріотичної пісні «Камертон» ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» с. Зимне. Під акомпанемент ансамблю «Заграва» виступив вокальний ансамбль «Візерунок». Хореографічний ансамбль «Дивограй» виконав «Храпинську польку». Учні ООЗ НВК «ЗОШ I-III cт. – ліцей» с. Зимне виконували музичні твори на сопілці, скрипці, фортепіано, бандурі та інсценували уривок з повісті В. Чемериса. Горбунова Яна, учениця Селецької філії, декламувала авторські вірші. Учні Бубнівської філії виконали музичну композицію та продекламували усмішку П. Глазового. Програму звітного концерту завершили солістка Ольга Стойка та хор духовної та патріотичної пісні «Камертон», які виконали музичну композицію «Благослови». Привітав учнів із вдалим проведенням звітного концерту сільський голова В. Католик та представники народного депутата І. Гузя. Викладачам музики та танців було вручено подяки за підготовку звіту художньої самодіяльності.

У Зимнівській ОТГ одразу відкрили три дитячі майданчики та один комп’ютерний клас

Дата створення: 09:23 18.04.2018

У селах Горичів, Поничів та Руснів Зимнівської ОТГ відкрили дитячі ігрові майданчики. А для школи в селі Селець презентували комп’ютерний клас.

Юнаки ФК Зимне зайняли третє місце у турнірі з міні-футболу у с. Соснина

Дата створення: 11:53 12.04.2018

Після тренуваннь та змагань у спортзалах сьогодні перші ігри на траві, і досить таки не погано!!! У селі Соснина Іваничівського району сьогодні відбувся уже третій турнір з міні-футболу, який зазвичай відбувається на другий день Великодня.  Серед п'яти команд чоловіків наші юнаки з Зимна посіли третє місце. Дякуємо за запрошення на турнір Саша Чипинюк, та за допомогу в доїзді Евгений Шелепина та Александр Тищенко.

Хобултівська сільська рада приняла рішення про згоду на приєднання до Зимнівської ОТГ

Дата створення: 11:44 12.04.2018

Сьогодні відбулась 25 сесії VII скликання Хобултівської сільської ради на якій було прийнято рішення про надання згоди на добровільне приєднання до Зимнівська Об'єднана Територіальна Громада

Всеукраїнська соціально-екологічна акція«Зробимо Україну чистою разом»

Дата створення: 11:07 12.04.2018

11 квітня учні 8-11-х класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Льотниче взяли участь у  щорічній всеукраїнській соціально-екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом». Участь в заході взяли також працівники сільської ради на чолі з старостою Подзизей Т.Я.