Сторінка на стадії наповнення

Рішення Зимнівської сільської ради "Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади Зимнівської сільської ради, які можуть бути приватизовані у 2018-2019 роках, та Положення про діяльність аукціонної ко

Рішення Зимнівської сільсьокї ради "Про затвердження Переліку об’єктів  комунальної власності об’єднаної територіальної  громади Зимнівської сільської ради, які можуть  бути приватизовані у 2018-2019 роках, та Положення про діяльність  аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації"

10:12 13.11.2018

У п’ятницю, 9 листопада, помічник нардепа Ігоря Гузя - Андрій Бокоч - проведе прийом громадян з особистих питань у с.Зимне в приміщенні сільської ради з 13.30 до 14.15 год.

У п’ятницю, 9 листопада, помічник нардепа Ігоря Гузя - Андрій Бокоч- проведе прийоми громадян з особистих питань у наступних населених пунктах Володимирі-Волинського району: 09.00 - 10.15 - с. Овадне (сільська рада); 10.30 - 11.45 - м. Устилуг (міська рада); 12.00 - 13.10 - с. Заріччя (сільська рада); 13.30 - 14.15 - с. Зимне (сільська рада); 15.00 - 17.00 - м. Володимир-Волинський (вул. Ковельська, 17 - міська громадська приймальня нардепа).

08:44 08.11.2018