Голова громади

Шановна громадо!

Ми з вами пройшли нелегкий і тривалий процес децентралізації, процес об'єднання. Найскладніше було почати роботу сільської ради та її виконавчих органів. Узагалі дуже складно те, що наша робота багато в чому ще досі не  врегульована на законодавчому рівні, і це найгірше! Коли ти маєш під рукою закон і дієш згідно з ним, то тоді спиш спокійно. У такі моменти зазвичай сумніваєшся, але добре, що є люди, які підкажуть та допоможуть. Правильно організована кадрова політика дозволила нам забезпечити оперативну роботу щодо наповнюваності відділів. Працюють компетентні висококваліфіковані працівники, котрі мають відповідні навички й необхідну освіту. Тому проблемні питання оперативно вирішуються. Сьогодні ми працюємо на повну. Багато підготовлених нами проектів були ухвалені та підтримані на різних рівнях та втілюються в життя. Зокрема провели  роботи по ремонту каналізації у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Льотниче, налагодили маршрутне перевезення сполученням Володимир-Волинський – Когильне, відновили опалення у БК с Селець.  Ведуться роботи по утепленню фасаду НВК с.Зимне, заміні вікон у Бубнівській ЗОШ та НВК с.Льотниче. Розпочата робота по асфальтуванню вулиці Зеленої у с. Зимне, Шкільної у с.Острівок та вулиці Перемоги у с.Льотниче. Проводяться косметичні ремонти у ФАПах громади. До кінця року плануємо завершити ремонт дитячого садочка у с.Бубнів та закупити техніку для комунального господарства, щоб оперативніше вирішувати нагальні проблеми жителів нашої громади. Більше двадцяти проектів реалізуємо до кінця року, починаючи з вуличного освітлення й закінчуючи енергозбереженням у школах.

Моя мрія - це в насамперед  асфальтовані дороги, вуличне освітлення, оптимальні та ефективні установи, які надають  якісні послуги, також це інвестор, що даватиме робочі місця й сплачуватиме податки. Звичайно, усе й відразу не вдасться зреалізувати. Потрібен час, є необхідність пошуку коштів. Але я вас запевняю: якщо з громадою спільно працювати над її  пріоритетами , то все в нас буде гаразд.

Усі ініціативи, які запропонує громада та які сприятимуть її розвитку та користі, ми обов’язково підтримаємо. Тому звертайтеся, буду радий вас бачити адресою: с.Зимне, вул.Миру,2;  тел. 3-45-09.