31.08.2017р.  № 41

с.Зимне

Про затвердження проектно-

кошторисної документації

Відповідно до статті 28, підпункту 1 пункту «а» статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дороги по вулиці Шкільній (продовження від ПК7+80 до ПК15+60) с.Острівок, Володимир-Волинського району Волинської обл.. на загальну суму 1493,270 тис.грн.
  2. Затвердити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт вулиці Зелена в с.Володимирівка, Володимир-Волинського району Волинської області на загальну суму 699,264 тис.грн.
  3. Затвердити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вуличного освітлення по вул..Крайца, Першотравнева від ТП-109 в с.Селець, Володимир-Волинського району на загальну суму 144,20525 тис.грн.
  4.  Затвердити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вуличного освітлення по вул..Шкільна від ТП-111 в с.Селець, Володимир-Волинського району на загальну суму 88,86744 тис.грн.
  5. Затвердити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вуличного освітлення по вул..Незалежності від ЗТП-108 в с.Селець, Володимир-Волинського району на загальну суму 66,48571 тис.грн.
  6. Контроль за виконання цього рішення покласти на головного бухгалтера сільської ради Пікуту О.В.

Сільський голова                                                                        В.А.Католик