Володимир-Волинський район, Волинська область

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

30.01.2017р. № 5

село Зимне

Про  взяття на соціальний супровід

сім’ю Струк Л.М.

Відповідно до Законів України “ Про соціальні послуги”, “Про соціальну роботу з дітьми та молоддю”, наказу  Міністерства  України  у  справах  сім’ї,  молоді  та спорту від 25.04.2008 № 1795 “ Про затвердження Порядку здійснення соціального супроводу центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах”, заяви Струк Л.М.  та керуючись ст..32  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Взяти під соціальний супровід сім’ю Струк, жительки  с.Льотниче  вул. Лесі Українки 104 кв.3, як таку яка опинилися у складних життєвих обставинах у зв’язку з неналежним виконанням батьками своїх батьківських обов’язків щодо виховання та розвитку дітей;  відсутністю піклування батьків про здоров’я своїх дітей, їх фізичний, духовний та моральний розвиток.
  2. Звільнити Струк Л.М. від плати за харчування дитини в дитячому садку села Льотниче з січня 2017 року.
  3. Відповідальним за здійснення  соціального супроводу даної сім’ї, призначити фахівця із соціальної роботи Зимнівської сільської ради Мудрик В.В.
  4. Контроль  за  виконанням данного рішення  покласти на старосту сільської ради Подзізей Т.Я.

Сільський голова                                                                 В.А. Католик