Володимир-Волинський район, Волинська область

Про підсумки виконання Програми

економічного і соціального розвитку

сільської ради за  2016 рік

З метою забезпечення економічного і соціального розвитку сільської ради у 2016 році, заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови про виконання Програми економічного і соціального розвитку сільської ради за 2016 рік, керуючись статтею 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію сільського голови про виконання програми  соціально -  економічного розвитку сільської ради  за  2016 рік прийняти до уваги, та винести на на розгляд сесії.
  2. Керівникам установ та організацій сільської ради провести аналіз роботи за 2016 рік з метою виправлення недоліків.
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету А.М.Матвейчук.

Сільський голова                                                                         В.А.Католик

до рішення виконкому  Зимнівської сільської ради

№26  від 27 квітня 2016 року

ІНФОРМАЦІЯ

сільського голови про виконання програми

соціально – економічного розвитку сільської ради  за І квартал  2016року

Протягом  І кварталу 2016 року робота виконавчого комітету сільської ради була спрямована на виконання завдань програми соціально – економічного розвитку сільської ради. Пріоритетними напрямками діяльності стало питання благоустрою на території ради

Зимнівська сільська рада знаходиться в селі Зимне, Володимир-Волинського району,  Волинської області, за 8 км. від районного центру міста Володимир-Волинський До сільської ради входять такі села: Зимне, Горичів, Октавин, Шистів, Фалемичі, Льотниче, Острівок, Поничів, Когильне, Володимирівка, Бубнів, Руснів, Маркостав, Черчичі, Селець, Марія-Воля, Чесний Хрест. На території сільської ради проживає 6150 жителів.

Протягом І кварталу 2016року  зареєстровано 10 народжень, 25смертей, зареєстровано  3 шлюби.

З місцевого бюджету сільської ради фінансуються заклади культури, а саме: будинок  культури с.Зимне, будинок  культури с.Льотниче, будинок  культури с.Бубнів, будинок  культури с.Селець,  клуби с.Шистів, с.Поничів, с.Володимирівка та дитячий садок села Зимне і села Льотниче. Загальноосвітні школи утримуються за рахунок субвенції з державного бюджету. В закладах культури Зимнівської сільської ради працює 11 чоловік, в закладах освіти 214 чоловік. В органах місцевого самоврядування працює – 34 особи.

На протязі  І кварталу 2016 року заробітна плата по  всіх установах виплачувалась в повному обсязі, щомісячно проводились комунальні  платежі.

На контролі сільської ради стан благоустрою. Працює програма  - «Вивіз сміття», відповідно до якої проводиться подвірний збір сміття з території сільської ради. Проводились роботи по благоустрою установ сільської ради, працівники установ приймали участь у толоці, яка проводилась 30.03.2016р. До громадських робіт постійно залучаються працівники громади і міста які перебувають на обліку в  міськрайонному центрі зайнятості.

Проводились роботи по поточному ремонту вуличного освітлення на сьогодні вуличне освітлення функціонує повністю на автоматичному режимі. У селі Зимне замінено 5 лампочок на вуличному освітленні, відремонтовано 2 світильники.

Забезпечено  роботу ДНЗ  „Ромашка„ в селі Зимне. На сьогоднішній день у дитсадку виховується 44 дітей-дошкільнят. З можливою наповнюваністю 45 дітей.  Працюючих 13 чоловік, завідуюча дитсадком Юрчук Л.Ф. В дитячому садку с.Льотниче  працює 2 групи, виховується 57  дітей з можливістю наповнення 57 дітей, працює 10 чоловік, завідуюча садочком Черкез Тетяна Миколаївна.

На території ради знаходяться 4 Загальноосвітні школи в яких навчається 626 учнів:

1. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей с.Зимне 168 учнів.
  2. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів НВК школа-сад с.Льотниче 214 учнів.
  3. Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.с.Бубнів 110 учнів.
  4. Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.с.Селець 76 учнів

Початкових  шкіл  є 3 , де здобувають освіту 17 дітей.

На постійному контролі сільської ради знаходиться робота закладів культури. Проведено привітання жителів села з Різдвом Христовим», вечір колядок в Зимнівському монастирі «Святий вечір на землі»,  проведено концерти та привітання з нагоди Міжнародного жіночого Дня 8 березня, тематичні вечори  до Дня народження Т.Г.Шевченка

До послуг населення фельдшерсько-акушерські пункти: в селах Зимне, Горичів, Фалемичі, Льотниче (планується Амбулаторія???), Острівок, Когильне, Поничів, Володимирівка, Бубнів, Руснів, Маркостав, Черчичі, Селець, Марія Воля, Чесний Хрест. Медичні заклади забезпечені спеціалістами.

Проводиться робота щодо здійснення заходів в питання покращення умов проживання пільгової категорії громадян, громадян похилого віку, які потребують обслуговування вдома. На території ради працюють  соціальні працівники, які обслуговують одиноких та одиноко проживаючих громадян.

Сільський голова                                                                                        В.А. Католик