28.03.2017р. № 20

село Зимне

Про результати надання методично-

консультативної допомоги

Розглянувши довідку про результати надання методично-консультативної допомоги з питань кадрової роботи та дотримання вимог законодавства про службу в органах місцевого самоврядування Зимнівської сільської ради, відповідно ст..52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради:

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про розгляд довідки про результати надання методично-консультативної допомоги з питань кадрової роботи та дотримання вимог законодавства про службу в органах місцевого самоврядування Зимнівської сільської ради взяти до відома.
  2. Керуючій справами виконавчого комітету сільської ради взяти до відома викладену у довідці інформацію, проаналізувати зазначені у довідці зауваження та вжити відповідних заходів щодо їх усунення.
  3. Про вжиті заходи щодо усунення виявлених під час надання методично-консультативної допомоги повідомити Міжрегіональне управління Нацдержслужби у Волинській та Рівненській областях.

Сільський голова:                                                             В.А. Католик