28.03.2017р.  № 17

від  28.03.2017  № 17

с.Зимне

Про присвоєння адресного номера

Розглянувши та обговоривши заяву жителів сільської ради: Малей Тетяни Йосипівни (с.Чесний Хрест), Заріцького Аркадія Пилиповича (с.Володимирівка) про присвоєння адресного номера житловому будинку та Головенка Віктора Васильовича (с.Бубнів), Левчука Сергія Володимировичя (с.Луковичі Іваничівського р-ну),  Ліщук Тетяни Сергіївни (с.Зимне) про присвоєння адресного номера земельній ділянці, керуючись ст..27 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Присвоїти житловому будинку, який належить Малей Тетяні Йосипівні адресний номер 10, вул. Нова село Чесний Хрест, Володимир – Волинського району, Волинської області.
  2. Присвоїти житловому будинку, який належить Заріцькому Аркадію Пилиповичу на підставі витягу з Державного реєстру речових прав адресний номер 15А, вул. Першотравнева село Володимирівка, Володимир – Волинського району, Волинської області.
  3. Присвоїти земельній ділянці, яка належить Головенку Віктору Васильовичу на підставі державного акту адресний номер 2а, вул..Прикарпатська  село Бубнів, Володимир – Волинського району, Волинської області.
  4. Присвоїти земельній ділянці, яка належить Левчуку Сергію Володимировичу на підставі договору купівлі-продажу  адресний номер 3а, вул..Прикордонників  село Зимне, Володимир – Волинського району, Волинської області.
  5. Присвоїти земельній ділянці, яка належить Ліщук Тетяні Сергіївні на підставі державного акту адресний номер 18, вул..Приміська  село Зимне, Володимир – Волинського району, Волинської області.
  6. Секретарю сільської ради Вишняк Л.С., старостам Подзізей Т.Я., Матвіюку А.М. внести відповідні зміни в погосподарський облік.

Сільський голова                                                             В.А. Католик