27.06.2017р. № 31

Р  І  Ш Е  Н  Н  Я

Від 27.06.2017 № 31

село Зимне

Про організацію контролю за виконанням

Законів України, актів та доручень Президента України,

Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень

голови  обласної, районної державних адміністрацій,

районної та сільської ради

Заслухавши та обговоривши питання „Про організацію контролю за виконанням Законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної, районної державних адміністрацій, районної та сільської ради”, відповідно до ст..24. п. 3 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ :

1. Інформацію „Про  організацію  контролю за виконанням Законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної, районної державних адміністрацій, районної та сільської ради, прийняти до уваги.
  2. Керуючому справами дотримуватися термінів виконання документів встановлених актами законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету сільської ради А.М.Матвейчук.

Сільський голова                                                         В.А.Католик

Інформація про організацію контролю за виконанням Законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної, районної державних адміністрацій, районної та сільської ради.

Відповідно розподілу обов’язків керуюча справами або діловод сільської ради проводить прийом, реєстрацію документації вищестоящих органів, доводить до виконавців зміст документа та в разі необхідності приймає від виконавця інформацію щодо виконання його.

До виконавчого комітету сільської ради з початку року надійшло та зареєстровано в журналі реєстрації вхідної документації 441 документ. Всі вони  вчасно зареєстровані та з резолюцією сільського голови про виконання та термін виконання розміщені по справах відповідно номенклатури справ та доведені до виконавців.

Документи виконуються в указані в самому документі або встановлені актами законодавства терміни. У разі, коли термін виконання не визначено, документи виконуються не пізніше 30 календарних днів.

На документи, виконання яких розраховано до 3-х років, інформації подаються за підсумками півріччя, більше 3-х років – за підсумками року.

На всі документи, що мають контрольний характер у вказані строки подається інформація у відповідні інстанції або сектор контролю райдержадміністрації.

Керуюча справами                                                                    А.М.Матвейчук