25.07.2017 р. № 36

від 25.07.2017 р. № 36

село Зимне

Про підготовку господарського

комплексу сільської ради до роботи в

осінньо-зимовий  період 2017 – 2018 років

Заслухавши та обговоривши інформацію  сільського голови Католика В.А. «Про підготовку господарського комплексу сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років» з метою своєчасної та якісної підготовки роботи об’єктів соціально – культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період, забезпечення їх паливом, електроенергією, керуючись пп.5 в частині власних повноважень ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію сільського голови Католика В.А., «Про підготовку господарського комплексу сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років» взяти до відома.

2.  Затвердити  план - заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років ( додається).

3. Для покращення підготовки бюджетних установ сільської ради до роботи в зимовий період 2017 – 2018 рр. необхідно:

-  забезпечити дотримання лімітів споживання енергоносіїв керівникам       установ – постійно;

• провести утеплення у всіх установах вікон та дверей до 01.11.2017 року – керівники установ;
  • особисто контролювати керівникам установ, витрачання енергоносіїв та приймати всі міри по їх економії.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Поліщука В.В.

Сільський голова                                                                 В.А.Католик

Затверджено

Рішення виконавчого комітету

від 25.07.2017 року № 36

План  заходів

з  підготовки  господарського комплексу  Зимнівської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період  2017 -2018 років

Найменування заходів

Термін

виконання

Відповідальні за

виконання

1.

Визначити відповідальних за підготовку господарського комплексу та соціальної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

до 01.09.2017 року

Директор комунального господарства Вінк М.О.

Керівники установ, директори шкіл, завідуючі ДНЗ, пожежне депо.

2.

Забезпечити підготовки інженерних комунікацій, котелень, паливних, об’єктів  водопостачання та водовідведення, шляхового господарства, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, торгівлі та громадського харчування до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

до 01.09.2017 року

Директор комунального господарства Вінк М.О.,

Керівники установ та організацій.

4.

У встановлені терміни виконати капітальні та поточні ремонти приміщень, інженерних мереж і обладнання на об’єктах соціальної інфраструктури. Забезпечити раціональне використання енергоресурсів та оплату за них.

Директор комунального господарства Вінк М.О., головний бухгалтер Пікута О.В,

Керівник установ та  організацій.

5.

Забезпечити необхідну кількість палива для паливних та котелень закладів охорони здоров’я, освіти та культури, одиноких та престарілих громадян,ДНЗ «Ромашки».

року

Керівники установ та організацій, соціальні працівники.

6.

Провести обстеження та промивку котелень паливних,перевірити справність функціонування лічильників води. Провести ремонт запірної арматури. Прочистити від сажі димоходи котлів. Побілити вапняним розчином всі приміщення котелень, пофарбувати обладнання, поповнити пожежні ящики піском, поповнити щити інвентарем, укомплектувати котельні господарським інвентарем, відновити всі плакати і надписи в котельнях, утеплити башти.

Директор комунального господарства Вінк М.О.,

керівники установ та організацій.

Керуюча справами виконавчого комітету                                        А.М.Матвейчук