15.02.2017р. № 9

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКИЙ РАЙОН

від  15.02.2017 року  № 9

с.Зимне

Про затвердження плану заходів із впровадження

Ініціативи  «Партнерство «Відкритий Уряд»

у 2017-2018 роках»

Відповідно до Указу Президента України «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» від 26 лютого 2016 року №68/20 розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року №909 «Про затвердження плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерства «Відкритий Уряд» у 2016-2018 роках», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 січня 2017 року №14, з метою створення сприятливих умов для реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Волинській області для подальшого розвитку в Україні громадянського суспільства, запровадження ефективного механізму взаємодії його інститутів з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на засадах партнерства і взаємної відповідальності, забезпечення здійснення та захисту прав і свобод людини, громадянина, створення сприятливих умов:

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити план заходів із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2017-2018 роках (дал і- план дій), що додається.

2. Забезпечити виконання плану заходів відповідно до компетенції.

3. Про виконання плану захдів щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, інформувати управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови – Поліщука В.В.

Сільський голова                                                                           В.А. Католик

Затверджено:

Рішення виконавчого комітету

Від 25 лютого 2017 року №9

План заходів

із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

У 2017-2018 роках

1. Забезпечення децентралізації повноважень з надання найбільш важливих для громадян адміністративних послуг та інтеграція базових адміністративних послуг.

2017-2018 роки

1. Щоквартальний моніторинг функціонування центрів надання адміністративних послуг.

Адміністратори ЦНАП грудень

2017, 2018 року

1. Проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи для населення громади щодо надання адміністративних послуг.

Постійно

1. Провадження надання адміністративних послуг в електронній формі для розширення функціональних можливостей Єдиного державного порталу адміністративних послуг з метою надання адміністративних послуг  в електронній формі.

2017-20108 роки.

1. Забезпечення вільного доступу громадськості до містобудівельної документації.

Архітектор сільської ради

2017-2018 роки.

1. Забезпечення громадського контролю за екологічним станом навколишнього середовища.

Відділ з питань земельних ресурсів

та комунальної власності  і

охорони природного середовища.

2017-2018 роки.

1. Забезпечення дотримання антикорупційного законодавства.

Юрист сільської ради

Постійно.