08.11.2017р. №55

послуг з вивезення побутових

відходів на території

Зимнівської сільської ради

На виконання рішення Зимнівської сільської ради №20/5 від 03.11.2017 року,  «Про оголошення та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Зимнівської сільської ради», відповідно до п. 55 ч.1 ст. 26,  п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи»,  Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись  постановами Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» від 10.12.2008р.  №1070, та «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів»  від 16.11.2011р. №1173, з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Зимнівської сільської ради, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Оголосити конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Зимнівської сільської ради.
  2. Затвердити Положення про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Зимнівської сільської ради.
  3. Затвердити конкурсну документацію щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Зимнівської сільської ради (Додаток 1).
  4. Утворити конкурсну комісію з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Зимнівської сільської ради та затвердити її склад ( Додаток 2).
  5. Керуючій справами виконавчого комітету Матвейчук А.М. забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу у офіційних друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Зимнівської сільської ради.
  6. Встановити термін подання конкурсних пропозицій 30 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.
  7. Рішення конкурсної комісії про результати проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Зимнівської сільської ради подати на розгляд виконавчого комітету для затвердження.
  8. Відповідальність за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови Поліщука В.В.
  9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами Матвейчук А.М.

Сільський голова                                                                        В.А.Католик