25.04.2017р. № 28

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

25.04.2017р. № 28

село Зимне

Про  надання малолітній дитині дозволу

на укладання договорів дарування на її імʼя

Розглянувши та обговоривши заяву та відповідні документи малолітньої дитини Оксентюк Софії Андріївни 15.09.2008 р.н., та Оксентюка Миколи Климентійовича 05.06.1959 р.н. які проживають за адресою село Зимне, вулиця Молодіжна 31, Володимир-Волинського району Волинської області, встановлено, що гр..Оксентюк Микола Климентійович бажає подарувати житловий будинок та земельні ділянки, які належать йому на підставі правовстановлюючих документів, на ім’я малолітньої онучки,               Оксентюк Софії Андріївни 15.09. 2008 року народження.

Житловий будинок знаходиться за адресою  село Зимне, вулиця Молодіжна 31, Володимир-Волинського району Волинської області, та належить гр..Оксентюку Миколі Климентійовичу на підставі Свідоцтва на право особистої власності на жилий будинок за реєстровим №79, згідно рішення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської Ради народних депутатів від 12.04.1990 №123.

Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства розташована в селі Зимне Володимир-Волинського району Волинської області та належить гр..Оксентюку Миколі Климентійовичу на підставі Державного акту на право власності на земельну ділянку серія ЯИ№244026 площею 0,1780 га.

Земельна ділянка для ведення особистого підсобного господарства розташована в селі Зимне Володимир-Волинського району Волинської області та належить гр..Оксентюку Миколі Климентійовичу на підставі Державного акту на право власності на земельну ділянку серія ЯИ№244025 площею 0,4313 га.

Земельна ділянка для  будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд розташована в селі Зимне вул.. Молодіжна, 31, Володимир-Волинського району Волинської області та належить гр..Оксентюку Миколі Климентійовичу на підставі Державного акту на право власності на земельну ділянку серія ЯЛ№494071 площею 0,2500 га.;

Керуючись ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.31,71 Цивільного кодексу України, ст..17 Закону України «Про охорону дитинства», враховуючи згоду батьків гр..Оксентюка Андрія Миколайовича та гр. Оксентюк Ірини Михайлівни, захищаючи житлові та майнові інтереси дитини, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл Оксентюку Андрію Миколайовичу, - батькові малолітньої дитини Оксентюк Софії Андріївни 15.09.2008р.н.; за згодою матері дитини – Оксентюк Ірини Михайлівни, укласти договори дарування житлового будинку за адресою: село Зимне, вулиця Молодіжна 31, Володимир-Волинського району Волинської області, у якому проживає (зареєстрована) малолітня дитина Оксентюк Надія Андріївна       26.10.2013 р.н.; Земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої за адресою: село Зимне Володимир-Волинського району Волинської області кадастровий номер 0720582000:01:001:0586, площею 0,1780 га.; Земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства розташованої: село Зимне Володимир-Волинського району Волинської області області кадастровий номер 0720582000:01:001:0585, площею 0,4313 га. Земельної ділянки для  будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд розташована: село Зимне вул.. Молодіжна, 31, Володимир-Волинського району Волинської області  кадастровий номер 0720582000:01:001:0584  площею0,2500 га.; на імʼя  Оксентюк Софії Андріївни 15.09.2008 р.н.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови Поліщука В.В.

Сільський голова                                                                                В.А. Католик